Belediye Sitesi
  • Kofcaz Belediyesi
  • Hoşgeldiniz...
  • Başkan : MEHMET BALCI
  • Memleketi :
  • Doğum Tarihi :
  • Görev Yaptığı Yer :
  • Başkan'ın Mesajı :   Sevgili, hemşehrilerim
    Belediyemiz olarak yaptığımız hizmetlerin etkinliğini arttırmak üzere özgür bir ortam olan Internette yer almış bulunuyoruz. Bu uygulama çerçevesinde yönetim anlayışımızı daha yakından tanıyacak, çalışmalarımız projelerimiz ve yatırımlarımızdan haberdar olacaksınız. İnternet sitemiz zamanla zenginleştirilecek ve içeriğinde ilçemiz ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz, sorunlarınızı ve görüşlerinizi rahatça ifade edebileceğiniz gibi, yaptığımız işlerin doğruluğunu tasdik ederken hataların düzeltilmesi için de tavsiyelerinize de sitemizde yer vereceğiz.
MEHMET BALCI
KOFÇAZ BELEDİYE BAŞKANI   03.03.1967 yılında Kofçaz’da doğdu. İlk ve Ortaokulu Kofçaz İlçesinde bitirdikten sonra 1981 yılında sınavında başarılı olduğu İstanbul Halkalı Ziraat Meslek Lisesinden 1985 yılında Ziraat Teknisyeni olarak Mezun oldu. 1987 – 1988 yılları arasında 18 ay olarak askerlik görevini İzmir Narlıdere İstihkâm Okulu ve Er Eğitim Merkezi Komutanlığında çavuş olarak yaptı.

  1989 yılında Kırklareli Devlet Su İşleri Müdürlüğünde 6 ay süreliğine geçici işçi olarak meslek hayatına başladı. 1990 yılında Şanlıurfa Tarım İl Müdürlüğüne Ziraat Teknisyeni olarak atandı ve 3 yıl süre ile Şanlıurfa Tarım İl Müdürlüğünde görev yaptı. 1993 yılında Kırklareli İl Tarım Müdürlüğü’ne atandı. Kırklareli atandıktan sonra Tekirdağ Üniversitesi Kırklareli Meslek Yüksek Okulu Süt ve Süt Ürünleri bölümünü bitirerek tekniker olarak mezun oldu. 1995 yılında kurucu üye olarak görev aldığı Elif Konut Yapı Kooperatifinde Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. 2001 yılında Kofçaz İlçe Tarım Müdürlüğünde 4 yıl Tekniker olarak görev yaptıktan sonra tekrar 2005 yılında Kırklareli İl Tarım Müdürlüğüne atandı.

  2008 – 2013 yılları arasında 4,5 yıl süre ile Kırklareli İl Tarım Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Vekili olarak görev yaptı. Evli ve 1 kız 1 erkek olmak üzere 2 çocuk babasıdır.

Hızlı Menü